سوالات مربوط به وبسایت اونیکس

اونیکس بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی ، با گردآوری بهترین برندهای تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی ، دایره انتخاب وسیعی را پیش روی مشتریان خود قرار داده است. ما به جای شعارهایی از قبیل ” ارزان بخیرید ” که عمداتا توسط فروشنده‌های کالاهای بی کیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرد ، به شما پیشنهاد می‌کنیم کالای با کیفیت با قیمت مناسب بخرید. تضمین اصالت و کیفیت و تضمین بازگشت کالا در صورت عدم رضایت از مهمترین اهداف ما در این مجموعه می‌باشد. کارشناسان و مشاوران اونیکس از ابتدا تا انتها مسیر مشاور شما در انتخاب بهترین گزینه می‌باشند.

خیر ، با توجه نوسانات بیش از حد قیمت محصولات و مشکلات پیش آمده ، پرداخت آنلاین وبسایت در حاضر به حالت غیرفعال در آمده و پرداخت و فقط از طریق شماره حساب و یا پرداخت حضوری میسر می‌باشد.

بله ; با توجه به قیمت بسیار بالا عمده دستگاه‌های آزمایشگاهی نه تنها تهیه دوباره این دستگاه‌ها مستلزم هزینه‌های بسیار است بلکه با توجه به وارداتی بودن اکثر دستگاه‌ها تعمیرات آن‌ها نیز نیازمند متخصصین مجرب می‌باشد. مجموعه اونیکس با همکاری متخصصین مجرب و دوره دیده امکان تعمییر اکثر دستگاه‌های آزمایشگاهی از برندهای مختلف را فراهم کرده است. در صورت درخواست هرگونه تعمیرات لطفا از طریق واتس نوع دستگاه ، برند و مدل را به همراه مشکل پیش آمده به طور کامل برای ما ارسال کنید تا پیش از ارسال شما را در جریان هزینه‌های تعمیرات قرار دهیم.

سوالات مربوط به محصولات

به علت تنوع بسیار بالا محصولات و مدل‌ها ، امکان قرار دادن و نمایش تمامی محصولات بر روی سایت امکان پذیر نیست. از این رو در صورتی که محصول خاصی را مدنظر دارید ، می‌توانید از طریق شماره‌های تماس و یا پیام رسان آنلاین در قسمت پایین سایت با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح کنید.

بر خلاف ادعای تمامی شرکت‌های فروش مواد مرک میلیپور و سیگما آلدریچ مبنی بر نمایندگی اصلی شرکت مرک و سیگما آلدریچ ، و با توجه به پیگیری های شرکت اونیکس با واحد پشتیبانی مشتریان شرکت مرک در آلمان ، پس از خروج کمپانی مرک میلیپور از ایران در سال 57 ، این شرکت هیچگونه نمایندگی رسمی و واسطی در ایران نداشته و تمامی ادعاهای شرکتهای مختلف دروغ و گواهی های نمایندگی آنها ساختگی و تقلبی می‌باشد. شرکت اونیکس به واسطه همکاری نمایندگی‌های شرکت‌های مرک و سیگما آلدریچ در خاک ترکیه اقدام به واردات و توضیع محصولات این دو شرکت در ایران کرده و هیچ ادعایی مبنی بر داشتن نمایندگی از دو شرکت مذکور را ندارد.

محصولات مرک و سیگما از پرفروشترین مواد آزمایشگاهی بوده که بخش اعظمی از بازار را در اختیار خود دارند. هر کد از محصولات مرک و سیگما آلدریچ دارای یک کد مخصوص بر روی لیبل خود به نام لات نامبر بوده که در هر سری تولید متفاوت می‌باشد. مشتری می‌تواند پس از وارد کردن کد محصول مورد نظر داخل سایت اصلی ، و سپس وارد کردن لات نامبر مخصوص محصول در قسمت دریافت COA اقدام به دریافت برگه آنالیز در قالب فرمت PDF کند و به اطلاعات مهمی از محصول تولید شده از جمله تاریخ تولید و انقضای محصول دست یابد. در صورتی که لات نامبر روی لیبل اشتباه باشد هیچگونه پی دی افی توسط سیستم دانلود نشده و نشان از تقلبی بودن محصول می‌باشد. از دیگر نشان‌های مهم اصالت کالا محصولات مرک ، بارکد ۲ بعدی از نوع DATA MATRIX درج شده بر روی لیبل محصول است که بسیار با اهمیت می‌باشد. طبق گفته سایت مرک ، پس از اسکن کردن بارکد دو بعدی این اطلاعات شامل کد ۱۳ رقمی محصول ، ریجن کشور سازنده ، تاریخ انقضا یا لات نامبر محصول و کد محصول می‌باشد. در صورتی که بارکد دو بعدی را اسکن کردید و با اطلاعاتی نظیر نام لاتین محصول ، هر گونه لینک و یا بارکد ۱۳ رقمی محصول به تنهایی مواجه شدید به معنای تقلبی بودن محصول می‌باشد.  

  • ارائه محصولات با بالاترین تاریخ انقضا (expiration Date) در ایران
  • تضمین کیفیت و اصالت کالا 
  • تضمین بازگشت کالا
  • ارائه محصولات مرک به همراه بارکد Data matrix  معتبر
  • ارائه گواهی آنالیز روی محصولات