سام تجهیز گستر پایتخت
حس یک خرید خوب و مطمئن

مجموعه سام تجهیز گستر پایتخت در سال 1390 با هدف گردآوری مجموعه‌ای بزرگ و کامل از تجهیزات عمومی و تخصصی آزمایشگاهی شروع به فعالیت کرد. ما در این مجموعه سعی کردیم بهترین و نامی‌ترین برندهای صنعت مواد شیمیایی و دستگاه های آزمایشگاهی را گرد هم آوریم. مفتخر هستیم در مدت کوتاهی از فعالیت این مجموعه توانستیم همکاری گسترده ای با کارخانجات لبنی ، مواد غذایی ، شرکتهای داروسازی و صنایع سنگین داشته باشیم و با ارائه محصولات اصل و تضمین کیفیت ، اعتماد آنها را با خود همراه کنیم.

سام تجهیز در سال 1392 با همکاری شرکای خود در ترکیه مقدمات واردات محصولات Merckmillipore آلمان را از خاک کشور ترکیه فراهم کرد و محصولات مختلف این کمپانی بزرگ را اعم از محیط کشت ها ، تیترازول ها ، محلول‌ها در گرید های مختلف ، معرف‌ها و سایر محصولات این شرکت را به مجموعه خود اضافه نمود. تمامی محصولات Merck این شرکت دارای بارکدهای غیر قابل تقلب dataMatrix است که کاملا منطبق با استانداردهای تعریف شده توسط شرکت مرک آلمان می باشد و این مهم ترین نشانه اصالت کالاهای این شرکت و وجه تمایز آن ها با نمونه های تقلبی داخل بازار است. به علاوه بر روی هر محصول برگه آنالیز ماده به همراه تاریخ تولید و انقضا به مشتریان ارائه می شود.

در ادامه و به تدریج محصولات شرکت Sigmaaldrich آمریکا را نیز به کلکسیون ما اضافه شد که نیاز مهمی از مواد آزمایشگاهی مشتریان را تشکیل می داد، و در سالیان بعد نیز با توجه به نیاز روز افزون شرکتهای لبنی به تجهیزات جدید ، محصولات شرکت Funke Gerber که از بزرگترین تولیدکننده های محصولات آزمایشات لبنی است توسط شرکت از خاک ترکیه وارد شد. در حال حاضر نیز تمام محصولات کمپانی فانکی ژربر از جمله سانتریفیوژهای شیر ، دستگاه‌های کرایواسکوپ برای سنجش میزان آب داخل شیر ، بوتیرومترهای شیر ، خامه ، کره ، پنیر ، بستی و روغن ، انواع ترمولاکتوردانسیتومترها ، و سایر محصولات این شرکت همگی در این مجموعه موجود و بدون واسطه به مصرف کننده ها ارائه می شود.

امروزه بسیاری از برندهای معتبر دنیا و همچنین برندهای داخلی ، بیش از ۵۰ نوع دستگاه مختلف ، انواع شیشه آلات آزمایشگاهی و موارد مصرفی نیز به مجموعه محصولات این شرکت اضافه شده و در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید…